Senior Leadership

    • Marco Stegeman

      Managing Partner
      m.stegeman@bluefield.nu 06 50680667
      • Remco Koopman

        Managing Partner
        r.koopman@bluefield.nu 06 10511289
        • Gerard Voort

          Director
          g.voort@bluefield.nu 06 22 38 30 09
          • Mark Vianen

            Director
            m.vianen@bluefield.nu 088 707 2300
            • Arnoud Rijpstra

              Director
              a.rijpstra@bluefield.nu 06 46725694
              • Karim Harakeh

                Director
                k.harakeh@bluefield.nu 088 707 2300
                • Mark Bauhuis

                  Senior Manager
                  m.bauhuis@bluefield.nu 088 707 2300
                  • Maaike Oenes

                    Senior Manager
                    m.oenes@bluefield.nu 088 707 2300
                    • Ervin van der Meulen

                      Manager
                      e.vdmeulen@bluefield.nu 06 23634902
                      • Ron Hartman

                        Manager
                        r.hartman@bluefield.nu 088 707 2306
                        • Toon van Bergen

                          Manager
                          t.vanbergen@bluefield.nu 088 707 2300
                          • Reinier de Winter

                            Manager
                            r.dewinter@bluefield.nu 088 707 2300
                            • Jorrit ter Horst

                              Manager
                              j.terhorst@bluefield.nu 088 707 2300

                            Consultants

                            • Abdes Fathi

                              Business Analyst
                              a.fathi@bluefield.nu
                            • Ahmed Dira

                              Consultant
                              a.dira@bluefield.nu
                            • Amber van Deelen

                              Consultant
                              a.vandeelen@bluefield.nu
                            • Angel Brako

                              Business Analyst
                              a.brako@bluefield.nu
                            • Anne Joosten

                              Young Professional
                              a.joosten@bluefield.nu
                            • Armando Fabris

                              Business Analyst
                              a.fabris@bluefield.nu
                            • Bart Themmen

                              Young Professional
                              b.themmen@bluefield.nu
                            • Bas Brinkenberg

                              Consultant
                              b.brinkenberg@bluefield.nu
                            • Bauke Blanken

                              Business Analyst
                              b.blanken@bluefield.nu
                            • Benjamin Maas

                              Senior Consultant
                              b.maas@bluefield.nu
                            • Bertram van der Aa

                              Consultant
                              b.vdaa@bluefield.nu
                            • Bram Lamberts

                              Business Analyst
                              b.lamberts@bluefield.nu
                            • Brechje Weijmans

                              Young Professional
                              b.weijmans@bluefield.nu
                            • Caroline Hezemans

                              Young Professional
                              c.hezemans@bluefield.nu
                            • Coen Ruseler

                              Young Professional
                              c.ruseler@bluefield.nu
                            • Danny Kliffen

                              Business Analyst
                              d.kliffen@bluefield.nu
                            • Dennis Yeung

                              Business Analyst
                              d.yeung@bluefield.nu
                            • Dino Kadric

                              Consultant
                              d.kadric@bluefield.nu
                            • Douwe Suurd

                              Business Analyst
                              d.suurd@bluefield.nu
                            • Emile Nuijten

                              Consultant
                              e.nuijten@bluefield.nu
                            • Erik Hoogeboom

                              Consultant
                              e.hoogeboom@bluefield.nu
                            • Femmie van Dijk

                              Business Analyst
                              f.vandijk@bluefield.nu
                            • Floris Koenders

                              Consultant
                              f.koenders@bluefield.nu
                            • Frank Korthout

                              Consultant
                              f.korthout@bluefield.nu
                            • Gerrit-jan de Graaf

                              Business Analyst
                              gj.degraaf@bluefield.nu
                            • Gino Ramcharan

                              Consultant
                              g.ramcharan@bluefield.nu
                            • Hanna Knippers

                              Consultant
                              h.knippers@bluefield.nu
                            • Harm Hoekman

                              Young Professional
                              h.hoekman@bluefield.nu
                            • Hester Siesling

                              Consultant
                              h.siesling@bluefield.nu
                            • Inka Sinnige

                              Senior Consultant
                              i.sinnige@bluefield.nu
                            • Jan Jaap van Klompenburg

                              Young Professional
                              jj.vanklompenburg@bluefield.nu
                            • Jasper van der Lugt

                              Business Analyst
                              j.vanderlugt@bluefield.nu
                            • Job Baalbergen

                              Business Analyst
                              j.baalbergen@bluefield.nu
                            • Joel Pinna

                              Senior Consultant
                              j.pinna@bluefield.nu
                            • Johny Verheul

                              Business Analyst
                              j.verheul@bluefield.nu
                            • Julius Boskaljon

                              Young Professional
                              j.boskaljon@bluefield.nu
                            • Kay Loonstra

                              Business Analyst
                              k.loonstra@bluefield.nu
                            • Kevin van Huet Lindeman

                              Business Analyst
                              k.vanhuetlindeman@bluefield.nu
                            • Kim de Serière du Bisournet

                              Business Analyst
                              k.deserieredubisournet@bluefield.nu
                            • Koen den Teuling

                              Senior Consultant
                              k.denteuling@bluefield.nu
                            • Koen Ditvoorst

                              Business Analyst
                              k.ditvoorst@bluefield.nu
                            • Koen Feddes

                              Business Analyst
                              k.feddes@bluefield.nu
                            • Lindsay Wolterink

                              Consultant
                              l.wolterink@bluefield.nu
                            • Luc van Gils

                              Senior Consultant
                              l.vangils@bluefield.nu
                            • Luca van der Linden

                              Business Analyst
                              l.vanderlinden@bluefield.nu
                            • Luuk Fortier

                              Consultant
                              l.fortier@bluefield.nu
                            • Luuk Koets

                              Consultant
                              l.koets@bluefield.nu
                            • Martijn Bonouvrié

                              Consultant
                              m.bonouvrie@bluefield.nu
                            • Martijn Bras

                              Young Professional
                              m.bras@bluefield.nu
                            • Mathijs Smit

                              Business Analyst
                              m.smit@bluefield.nu
                            • Matthijs van Wijk

                              Business Analyst
                              m.vanwijk@bluefield.nu
                            • Maurits Versluis

                              Business Analyst
                              m.versluis@bluefield.nu
                            • Merel van Veen

                              Business Analyst
                              m.vanveen@bluefield.nu
                            • Milo Ronchetti

                              Business Analyst
                              m.ronchetti@bluefield.nu
                            • Mitch van Driel

                              Young Professional
                              m.vandriel@bluefield.nu
                            • Nathalie Nolet

                              Business Analyst
                              n.nolet@bluefield.nu
                            • Nelinho Uiterloo

                              Business Analyst
                              n.uiterloo@bluefield.nu
                            • Nick Beumer

                              Business Analyst
                              n.beumer@bluefield.nu
                            • Nicky Bruyn

                              Consultant
                              n.bruyn@bluefield.nu
                            • Niels van der Vaarst

                              Young Professional
                              n.vandervaarst@bluefield.nu
                            • Nursel Tat

                              Senior Consultant
                              n.tat@bluefield.nu
                            • Puk Vermeulen

                              Business Analyst
                              p.vermeulen@bluefield.nu
                            • Rafe Lommers

                              Senior Consultant
                              r.lommers@bluefield.nu
                            • Renske van de Wiel

                              Business Analyst
                              r.vandewiel@bluefield.nu
                            • Richard Lieberwerth

                              Senior Consultant
                              r.lieberwerth@bluefield.nu
                            • Rick Gijsbertsen

                              Business Analyst
                              r.gijsbertsen@bluefield.nu
                            • Robbert Ooms

                              Consultant
                              r.ooms@bluefield.nu
                            • Robert Blaak

                              Associate
                              r.blaak@bluefield.nu
                            • Robert Koning

                              Business Analyst
                              r.koning@bluefield.nu
                            • Robert van Bentum

                              Consultant
                              r.vanbentum@bluefield.nu
                            • Ruben Verstraten

                              Young Professional
                              r.verstraten@bluefield.nu
                            • Saahra Amin

                              Business Analyst
                              s.amin@bluefield.nu
                            • Sanam Sahebali

                              Business Analyst
                              s.sahebali@bluefield.nu
                            • Sanne Timmer

                              Business Analyst
                              s.timmer@bluefield.nu
                            • Sascha Scholte

                              Young Professional
                              s.scholte@bluefield.nu
                            • Stijn Derks

                              Business Analyst
                              s.derks@bluefield.nu
                            • Stijn van de Ven

                              Business Analyst
                              s.vandeven@bluefield.nu
                            • Thijs Brom

                              Senior Consultant
                              t.brom@bluefield.nu
                            • Thomas Jeukens

                              Business Analyst
                              t.jeukens@bluefield.nu
                            • Tim Mennen

                              Business Analyst
                              t.mennen@bluefield.nu
                            • Vikash Ramdjielal

                              Consultant
                              v.ramdjielal@bluefield.nu
                            • Wouter Adolfsen

                              Consultant
                              w.adolfsen@bluefield.nu
                            • Yannick Kweens

                              Business Analyst
                              y.kweens@bluefield.nu
                            • Yasmin van den Anker

                              Business Analyst
                              y.vandenanker@bluefield.nu

                            HR & Recruitment

                            • Fatma Canbolat

                              HR Director
                              f.canbolat@bluefield.nu 088 707 2300
                            • Maxine Kersten

                              Talent Acquisition Manager
                              m.kersten@bluefield.nu 06 43139840
                              • Bente van der Ende

                                HR Advisor
                                b.vanderende@bluefield.nu 088 707 2300
                                • Lisa van den Broek

                                  Corporate Recruiter
                                  l.vandenbroek@bluefield.nu 088 707 2300

                                Business Development

                                  • Tim van der Weiden

                                    Manager Business Development
                                    t.vdweiden@bluefield.nu 088 707 2300
                                    • Hulya Kaya

                                      Senior Accountmanager
                                      h.kaya@bluefield.nu 088 707 2300
                                    • Yael Potjer

                                      Brand & Marketing Manager
                                      y.potjer@bluefield.nu 088 707 2300
                                      • Amir Velibekov

                                        Graphic Designer
                                        a.velibekov@bluefield.nu 088 707 2300
                                        • Joshua Hiep

                                          New Business Developer
                                          j.hiep@bluefield.nu 088 707 2300

                                        Finance & Office

                                          • Linda Schuur

                                            Office Manager
                                            l.schuur@bluefield.nu 088 707 2300
                                            • Mareta Ramdihol

                                              Finance medewerker
                                              m.ramdihol@bluefield.nu 088 707 2300