Senior Leadership

    • Marco Stegeman

      Managing Partner
      m.stegeman@bluefield.nu 06 50680667
      • Remco Koopman

        Managing Partner
        r.koopman@bluefield.nu 06 10511289
        • Gerard Voort

          Director
          g.voort@bluefield.nu 06 22 38 30 09
          • Ralph Henderson

            Director
            r.henderson@bluefield.nu 06 23365276
            • Mark Vianen

              Director
              m.vianen@bluefield.nu 088 707 2300
              • Arnoud Rijpstra

                Director
                a.rijpstra@bluefield.nu 06 46725694
                • Karim Harakeh

                  Director
                  k.harakeh@bluefield.nu 088 707 2300
                  • Mark Bauhuis

                    Senior Manager
                    m.bauhuis@bluefield.nu 088 707 2300
                    • Maaike Oenes

                      Senior Manager
                      m.oenes@bluefield.nu 088 707 2300
                      • Ervin van der Meulen

                        Manager
                        e.vdmeulen@bluefield.nu 06 23634902
                        • Ron Hartman

                          Manager
                          r.hartman@bluefield.nu 088 707 2306
                          • Toon van Bergen

                            Manager
                            t.vanbergen@bluefield.nu 088 707 2300

                          Consultants

                          • Abdes Fathi

                            Business Analyst
                            a.fathi@bluefield.nu
                          • Ahmed Dira

                            Consultant
                            a.dira@bluefield.nu
                          • Alexis da Silva Murillo

                            Business Analyst
                            a.dasilvamurillo@bluefield.nu
                          • Amber van Deelen

                            Business Analyst
                            a.vandeelen@bluefield.nu
                          • Angel Brako

                            Business Analyst
                            a.brako@bluefield.nu
                          • Anne Joosten

                            Young Professional
                            a.joosten@bluefield.nu
                          • Armando Fabris

                            Business Analyst
                            a.fabris@bluefield.nu
                          • Bas Brinkenberg

                            Consultant
                            b.brinkenberg@bluefield.nu
                          • Bauke Blanken

                            Business Analyst
                            b.blanken@bluefield.nu
                          • Benjamin Maas

                            Consultant
                            b.maas@bluefield.nu
                          • Bertram van der Aa

                            Consultant
                            b.vdaa@bluefield.nu
                          • Bram Lamberts

                            Business Analyst
                            b.lamberts@bluefield.nu
                          • Chris Remijn

                            Business Analyst
                            c.remijn@bluefield.nu
                          • Danny Kliffen

                            Business Analyst
                            d.kliffen@bluefield.nu
                          • Dennis Yeung

                            Business Analyst
                            d.yeung@bluefield.nu
                          • Dino Kadric

                            Consultant
                            d.kadric@bluefield.nu
                          • Douwe Suurd

                            Business Analyst
                            d.suurd@bluefield.nu
                          • Emile Nuijten

                            Consultant
                            e.nuijten@bluefield.nu
                          • Erik Hoogeboom

                            Business Analyst
                            e.hoogeboom@bluefield.nu
                          • Femmie van Dijk

                            Business Analyst
                            f.vandijk@bluefield.nu
                          • Floris Koenders

                            Consultant
                            f.koenders@bluefield.nu
                          • Frank Korthout

                            Business Analyst
                            f.korthout@bluefield.nu
                          • Gerrit-jan de Graaf

                            Business Analyst
                            gj.degraaf@bluefield.nu
                          • Gino Ramcharan

                            Consultant
                            g.ramcharan@bluefield.nu
                          • Hanna Knippers

                            Business Analyst
                            h.knippers@bluefield.nu
                          • Harm Hoekman

                            Young Professional
                            h.hoekman@bluefield.nu
                          • Hester Siesling

                            Business Analyst
                            h.siesling@bluefield.nu
                          • Inka Sinnige

                            Senior Consultant
                            i.sinnige@bluefield.nu
                          • Jan Folkertsma

                            Consultant
                            j.folkertsma@bluefield.nu
                          • Jasper van der Lugt

                            Business Analyst
                            j.vanderlugt@bluefield.nu
                          • Job Baalbergen

                            Business Analyst
                            j.baalbergen@bluefield.nu
                          • Joel Pinna

                            Consultant
                            j.pinna@bluefield.nu
                          • Johny Verheul

                            Business Analyst
                            j.verheul@bluefield.nu
                          • Julius Boskaljon

                            Young Professional
                            j.boskaljon@bluefield.nu
                          • Kay Loonstra

                            Business Analyst
                            k.loonstra@bluefield.nu
                          • Kevin van Huet Lindeman

                            Business Analyst
                            k.vanhuetlindeman@bluefield.nu
                          • Kim de Serière du Bisournet

                            Business Analyst
                            k.deserieredubisournet@bluefield.nu
                          • Koen Ditvoorst

                            Business Analyst
                            k.ditvoorst@bluefield.nu
                          • Koen Feddes

                            Business Analyst
                            k.feddes@bluefield.nu
                          • Lindsay Wolterink

                            Business Analyst
                            l.wolterink@bluefield.nu
                          • Luc van Gils

                            Senior Consultant
                            l.vangils@bluefield.nu
                          • Luca van der Linden

                            Business Analyst
                            l.vanderlinden@bluefield.nu
                          • Luuk Fortier

                            Consultant
                            l.fortier@bluefield.nu
                          • Luuk Koets

                            Consultant
                            l.koets@bluefield.nu
                          • Martijn Bonouvrié

                            Business Analyst
                            m.bonouvrie@bluefield.nu
                          • Mathijs Smit

                            Business Analyst
                            m.smit@bluefield.nu
                          • Matthijs Gras

                            Consultant
                            m.gras@bluefield.nu
                          • Matthijs van Wijk

                            Business Analyst
                            m.vanwijk@bluefield.nu
                          • Maurits Versluis

                            Business Analyst
                            m.versluis@bluefield.nu
                          • Merel van Veen

                            Business Analyst
                            m.vanveen@bluefield.nu
                          • Milo Ronchetti

                            Business Analyst
                            m.ronchetti@bluefield.nu
                          • Nathalie Nolet

                            Business Analyst
                            n.nolet@bluefield.nu
                          • Nelinho Uiterloo

                            Business Analyst
                            n.uiterloo@bluefield.nu
                          • Nick Beumer

                            Business Analyst
                            n.beumer@bluefield.nu
                          • Nicky Bruyn

                            Business Analyst
                            n.bruyn@bluefield.nu
                          • Niels van der Vaarst

                            Young Professional
                            n.vandervaarst@bluefield.nu
                          • Nursel Tat

                            Senior Consultant
                            n.tat@bluefield.nu
                          • Puk Vermeulen

                            Business Analyst
                            p.vermeulen@bluefield.nu
                          • Rafe Lommers

                            Consultant
                            r.lommers@bluefield.nu
                          • Reinier de Winter

                            Senior Consultant
                            r.dewinter@bluefield.nu
                          • Renske van de Wiel

                            Business Analyst
                            r.vandewiel@bluefield.nu
                          • Richard Lieberwerth

                            Senior Consultant
                            r.lieberwerth@bluefield.nu
                          • Rick Gijsbertsen

                            Business Analyst
                            r.gijsbertsen@bluefield.nu
                          • Robbert Ooms

                            Consultant
                            r.ooms@bluefield.nu
                          • Robert Blaak

                            Consultant
                            r.blaak@bluefield.nu
                          • Robert Koning

                            Business Analyst
                            r.koning@bluefield.nu
                          • Robert van Bentum

                            Consultant
                            r.vanbentum@bluefield.nu
                          • Saahra Amin

                            Business Analyst
                            s.amin@bluefield.nu
                          • Sanam Sahebali

                            Business Analyst
                            s.sahebali@bluefield.nu
                          • Sanne Timmer

                            Business Analyst
                            s.timmer@bluefield.nu
                          • Sascha Scholte

                            Young Professional
                            s.scholte@bluefield.nu
                          • Stijn Derks

                            Business Analyst
                            s.derks@bluefield.nu
                          • Stijn van de Ven

                            Business Analyst
                            s.vandeven@bluefield.nu
                          • Thijs Brom

                            Consultant
                            t.brom@bluefield.nu
                          • Thomas Jeukens

                            Business Analyst
                            t.jeukens@bluefield.nu
                          • Tim Mennen

                            Business Analyst
                            t.mennen@bluefield.nu
                          • Vikash Ramdjielal

                            Consultant
                            v.ramdjielal@bluefield.nu
                          • Wouter Adolfsen

                            Consultant
                            w.adolfsen@bluefield.nu
                          • Wouter Marsman

                            Business Analyst
                            w.marsman@bluefield.nu
                          • Xavier Ridderstap

                            Senior Consultant
                            x.ridderstap@bluefield.nu
                          • Yannick Kweens

                            Business Analyst
                            y.kweens@bluefield.nu
                          • Yasmin van den Anker

                            Business Analyst
                            y.vandenanker@bluefield.nu

                          HR & Recruitment

                          Business Development

                            • Tim van der Weiden

                              Manager Business Development
                              t.vdweiden@bluefield.nu 088 707 2300
                              • Hulya Kaya

                                Senior Accountmanager
                                h.kaya@bluefield.nu 088 707 2300
                              • Yael Potjer

                                Brand & Marketing Manager
                                y.potjer@bluefield.nu 088 707 2300
                                • Amir Velibekov

                                  Graphic Designer
                                  a.velibekov@bluefield.nu 088 707 2300
                                  • Bram van den Bosch

                                    New Business Developer
                                    b.vandenbosch@bluefield.nu 088 707 2300
                                    • Tomas Heijne

                                      New Business Developer
                                      t.heijne@bluefield.nu 088 707 2300
                                      • Joshua Hiep

                                        New Business Developer
                                        j.hiep@bluefield.nu 088 707 2300

                                      Finance & Office

                                        • Björn Zwart

                                          Finance Manager
                                          b.zwart@bluefield.nu 088 707 2300
                                          • Linda Schuur

                                            Office Manager
                                            l.schuur@bluefield.nu 088 707 2300
                                            • Mareta Ramdihol

                                              Finance medewerker
                                              m.ramdihol@bluefield.nu 088 707 2300
                                              • Mahbod Keshawarzi

                                                Receptionist
                                                m.keshawarzi@bluefield.nu 088 707 2300